Szkoliliśmy się!

W sobotę, 2 grudnia uczestniczyliśmy w warsztatach  „Biblioteka - dobre miejsce dla młodzieży! Angażujące metody pracy, tworzenie oferty, przydatne narzędzia”, które wygraliśmy w konkursie  „Re-animuj się!” Poprowadziła je fantastyczna trenerka Agata Warywoda. Bibliotekarka, edukatorka, współtwórczyni bloga Present Simple. Zajmuje się organizacją i promocją wydarzeń w sektorze kultury i edukacji oraz przygotowaniem warsztatów dla dorosłych.

Naszą nagrodą "podzieliliśmy się" z bibliotekarzami okolicznych bibliotek.

Warsztat jest częścią projektu Mapa Ambasadorów LABiB, którego celem jest wspieranie bibliotek w działaniach na rzecz społeczności lokalnej. Informacje o tym, jak zaprosić do współpracy Ambasadorów znajdziesz na stronie Mapa Ambasadorów LABiB. Projekt został przygotowany przez sieć LABiB oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Dziękujemy!